Türkiye Kempo Federasyonu Milli Takımı, Avrupa Şampiyonasına HazırTürkiye Kempo Federasyonu Milli Takımı, Avrupa Şampiyonasına Hazır

Antalya, 10 Ekim 2023 – Türkiye Kempo Federasyonu Milli Takımı, 2023 Kempo IKF Avrupa Şampiyonası için büyük bir heyecanla hazırlıklarını sürdürüyor. Kafile Başkanı ve Federasyon Başkanı Halis Avşar liderliğindeki 66 kişilik ekip, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmek için büyük bir kararlılıkla çalışıyor.

Kafilede yer alan 6 yönetim kurulu üyesi, 1 idareci, 1 uluslararası hakem, 4 milli takım antrenörü, 53 yetenekli sporcu ve 1 deneyimli masörden oluşuyor. Bu ekip, Türkiye’yi Kempo IKF Avrupa Şampiyonası’nda en iyi şekilde temsil etmek için titizlikle çalışıyor.

Türkiye Kempo Federasyonu Başkanı Halis Avşar, şampiyonaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Milli takımımız, uzun süredir süren yoğun bir hazırlık dönemi geçirdi. Sporcularımız, antrenörlerimiz ve tüm federasyon ekibimiz, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Şampiyona öncesi moral ve motivasyonumuz yüksek. Amacımız, ülkemize madalyalarla dönmek ve Kempo sporunu daha da yaygınlaştırmak” dedi.

Türkiye Kempo Milli Takımı’nın kafilede yer alan bazı önemli isimler şunlar:

  1. Halis Avşar – Federasyon Başkanı
  2. Tarkan Özçiçek – Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Organizasyon Başkanı
  3. İsmail Ekici – Başkan Vekili ve Teknik Direktör
  4. Şahin Sekmen – AS Başkan
  5. Fuat Güler – Genel Sekreter Vekili
  6. Sihame Soghar Özçiçek – T.C. MHK Başkanı ve Uluslararası Hakem
  7. Hamdi Kasal – Koordinatör
  8. Çoşkun Gökgöz – Milli Takım Antrenörü
  9. Ahmet Vural – Milli Takım Antrenörü
  10. Ekrem Avşar – Milli Takım Antrenörü

Türkiye Kempo Federasyonu Milli Takımı, 07-14 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Kempo IKF Avrupa Şampiyonası’nda başarılar elde etmeyi hedefliyor. Sporcuların ve takımın Türkiye’yi gururla temsil edeceğine inanılıyor. Şampiyona boyunca takımımıza başarılar diliyoruz.


Bunları da sevebilirsiniz