Polis ve Askerlerden, Kempo Savunma Sporlarına Büyük İlgi

Başta Polis ve Askeri personel olmak üzere Gümrük muhafaza memurları, Bekçiler, Özel Güvenlik görevlileri ve farklı kamu personeli Kempo Savunma Sporları için İstanbul’da eğitim aldılar.

Son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştiren, Kempo Savunma Sporları Federasyonu 2020 faaliyet programında yer alan, Hakem Antrenör gelişim ve eğitim semineri 14-15 Kasım 2020 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. Sporcu Hakem Antrenör idareci Türkiye genelinden gelen sporcu Antrenörleri dahil toplam 258 kişi ile faaliyetlerini gerçekleştirildiler.

Kempo Federerasyon Başkanı Halis Avşar, yaptığı açıklamada ”Özellikle Polis okulundaki öğretim görevlisi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Asbaşkanlarımıza Başkan yardımcılarımıza ve yöneticilerimize Kempo branşında en çok ilgi çeken Nockdawn ve kempo ful branşları, özellikle Kempo tacticial system biz Polislere, Askerlere, Gümrük Muhafaza Memurlarına, Kamu görevlisi, Özel güvenlikler ve Bekçilerimize verdiğimiz bir savunma dersi eğitimidir. Bu gerçekten hem yerel hem ulusal kanallarda çok dikkat çekmiştir. İnşallah 2021 yılında daha iyi faaliyetlerimiz olabilir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir